AKCE

naše cena 90 CZK (4 EUR)
naše cena 195 CZK (8 EUR)

ANKETA

Nosíte šály nebo nákrčníky?

ano 40% ne 21% 19% 20%

kultbizuterie@email.cz

 

 

NajduZboží.cz

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti


 


Reiky amulety

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 480 CZK (20 EUR)

novinkanaše cena 480 CZK (20 EUR)

novinkanaše cena 450 CZK (18 EUR)
naše cena 450 CZK (18 EUR)
naše cena 450 CZK (18 EUR)
naše cena 450 CZK (18 EUR)
naše cena 450 CZK (18 EUR)
naše cena 450 CZK (18 EUR)


Reiky energie aneb jak pomoci sám sobe

Žijeme oproti našim předkům velmi pohodlně , využíváme nové technologie, máme přístup k informacím, není nám zima a většinou nemáme ani hlad. Přesto je naše duše a tělo vystavené nadměrnému stresu a napětí, objevují se problémy na psychické i fyzické úrovni a stává se, že pociťujeme celkovou nepohodu , ztrácíme energii a schází nám cíl. To vše může být způsobeno zablokováním čaker a je třeba pomoci tělo harmonizovat a pracovat na sobě.
Harmonizací čaker napomáháme čakry otevřít a pomoci naší energii obnovit tok naším tělem i duší. Nejjednodušší pomocí je yužití přírodních síly pravých kamenů nebo krystalů, obklopení se barvami jež jsou s čakrami spojené, poslech harmonizující hudby, meditace a pro ty jež to myslí opravdu vážně , absolvování  zasvěcení Reiki. To vše  napomůže zkvalitnění vašeho života a nalezení nové životní energie.

Harmonizace čaker


Pokud si nejste jisti, která vaše čakra není v harmonii, níže si řekneme jaké příznaky svědčí o zablokování čaker. Je možné, že zjistíte příznaky zablokování více čaker, jelikož jsou vzájemně propojeny. Posílením a otevřením čaker můžete jen získat, nelze se harmonizací čaker tzv. „předávkovat”...


Tím nejmenším co můžeme udělat  pro proudění vlastní energie je zastavit se, soustředit se na vlastní dech, otevřít se energii, která všude kolem nás proudí a nasávat a představovat si barvu  čakry, která jakoby prochází celým naším tělem. Zavřete oči a zkuste se na chvíli zastavit, odhoďte všechny starosti světa a vnímejte jen pozitivní energii, zkuste nemyslet na nic kromě toho jak vaším tělem proudí pozitivní energie.


Blokace první čakry
První čakra napomáhá dosahovat životních cílů, dodává nám elán k realizaci našich snů, cílů .Pokud je tato čakra v disharmonii nejevíme o nic zájem, propadáme beznaději a jsme apatičtí.Žijeme ve snech, které jsou příjemnější než realita a nemáme sílu to změnit. Do první čakry se promítají karmy minulých životů a souvisí s naším sebeuvědomněním (egem chcete-li)

Příznaky :•    Nadváha až obezita•    Pocit, že nic nejde tak jak chceme, nedostatek elánu dotáhnout věci do konce•    Myslíme pouze na problémy a na ukojení tělesných potřeb, sklon k nezodpovědnému        jednání v oblasti sexuálních potřeb, financí, sklon k nadměrnému užívání alkoholu, drog..•    Finanční problémy


Nemoci spojené s první čakrou:
Zácpa, hemeroidy, zánět tlustého střeva, průjem, chladné neprokrvené prsty u nohou a rukou, frekvence močení, zánět močového měchýře, osteoartróza kyčelního kloubu, ledvinové kameny, hypertenze, hypotenze, impotence, vrozené deformace chodidel.

Barva pro harmonizaci první čakry : červená


Blokace druhé čakry
Absence motivace ukazuje na blokaci druhéčakry. Pokud se vše jeví nudně a vy nemáte náladu cokoliv dělat a jste neschopni to změnit je třeba zapracovat na harmonizaci druhé čakry. Na blokaci druhé čakry mohou ukazovat i stavy , které jsme spíš zvyklí nazývat lidskými vlastnostmi třeba závist, pýcha, lenost, krutost, sobectví atd.

Příznaky :•    Lenost, ješitnost, sobectví, neschopnost otevřít se ostatním •    Problémy v sexuálním životě, neschopnost uvolnit se a dosahovat orgasmu•    Nedostatek cílevědomosti, motivace

Nemoci spojené s druhou čakrou:
Dráždivý tračník, menstruační cyklus, premenstruační syndrom, cysty na vaječníkách, endometrióza, nemoci varlat, nemoci prostaty.
Barva pro harmonizaci druhé čakry : oranžová


Blokace třetí čakry
Pokud máte ze všeho strach, vše vidíte v černých barvách a máte pocit, že všechna smůla provází jen vás a život vám do cesty pokládá spoustu překážek, trápí vás úzkost a deprese, je to nejspíš způsobeno zablokováním funkce třetí čakry.

Příznaky a obtíže:•    Úzkost, strach, deprese•    Nedostatek sebevědomí.   Pálení žáhy, problémy s trávením, nadýmání

Nemoci spojené s třetí čakrou
Cukrovka, slinivka břišní, zánět slinivky břišní, nemoci jater, žlučové kameny, dvanácterníkový vřed, kýla, jícnový reflux, celiakie (tenké střevo), slezina.

Barva pro harmonizaci třetí čakry:  žlutá

Blokace čtvrté čakry
Máte pocit, že žijete jen pro druhé, věnujete svůj život rodině, ale nikdio to neocení?Podporujete partnera a zapomínáte přitom na své potřeby nebo naopak jste radši sami, než aby jste riskovali odmítnutí nebo opuštění partnerem? Trpíte opičí láskou ke svým dětem a zapomínáte na své koníčky, říkáte si, že na vás vlastně nezáleží? Ale ano záleží a tohle všechno může být způsobeno špatnou funkcí čtvrté čakry.

Příznaky :•    Přehnaná snaha pomáhat druhým a obětovat se pro ně•    Ignorování vlastních tužeb.    Pocit nudy

Nemoci spojené se čtvrtou čakrou
Všechny srdeční choroby.

Barva pro harmonizaci čtvrté čakry : zelená


Blokace páté čakry
Velkým problémem je uzavření nebo omezení toku páté čakry, které může způsobit i závažné onemocnění. Projevem narušení páté čakry je sklon k zánětům a dýchacím obtížím. Jde o to, že se ve vás nahromadí energie, kterou nepustíte ven, máte spoustu plánů, které se bojíte realizovat, stydíte se mluvit před lidmi z obavy z výsměchu nebo odmítnutí, působíte na ostatní uzavřeně i když to tak není, prostě se jen stydíte .To vše ale může mít za následek i opačný extrém - sklon k agresivitě , aroganci, hrubosti, falši a neupřímnosti, je to vlastně tak, že vám chybí interakce s okolím, lidské vazby a tak se je snažíte vyvolat extrémním chováním, ubližujete druhým, prostě škemráte o pozornost.

Příznaky :•    Neschopnost mluvit s ostatními, stydlivost•    Vady řeči, koktavost•    Potlačování vlastních emocí, nebo naopak jejich přehnané předvádění

Nemoci spojené s pátou čakrou
Astma, zvýšená činnost štítné žlázy, bolesti v krku, záněty krční mandlí, sluchové potíže, ušní šelest, horní cesty trávicí soustavy, afty, zuby, mentální anorexie, roztroušená skleróza.

Barva pro harmonizaci páté čakry: tyrkysováBlokace šesté čakry
Při problémech s šestou čakrou jsme jakoby zpomalení, chodíme se závažím na nohou, špatně vyhodnocujeme problémy, snažíme se působit racionálně, ale vůbec se nám to nedaří, schází nám nadhled a spontánnost. Zaměřujeme se na detaily a unikají nám souvislosti. Působíme zmateně.

Příznaky :•    Ztráta schopnosti reálného vidění světa•    Pomalé myšlení•    Nedostatek obecného nadhledu

Nemoci spojené s šestou čakrou
Bolesti hlavy, migréna, problémy s viděním, krátkozrakost, dalekozrakost, zelený zákal, skvrny v zorném poli oka, zánět horních cest dýchacích a potíže s dutinami, výtok z nosu, zánět vedlejších nosních dutin.

Barva pro harmonizaci šesté čakry: modráBlokace sedmé čakry
Poslední sedmá čakra je vlastně odrazem stavu čaker předcházejících. Pokud je otevřeno všech šest čaker , je v pořádku i sedmá čakra a naopak. Sedmá čakra odráží celkový stav organismu, ale neprojevuje se tak výrazně při menších problémech. naopak při narušení ostatních čaker se omezená funkce sedmé čakry projeví zoufalstvím, depresemi, neschopností žít. Naopak pokud se setkáme s láskou apochopení, kdy nám někdo ukáže cestu, funkce sedmé čakry se obnoví.

Nemoci spojené se sedmou čakrou
Deprese, parkinsonova nemoc, schizofrenie, epilepsie, senilní demence.

Barva pro harmonizaci sedmé čakry: fialová